Відзначення Дня українського добровольця

Відзначення Дня українського добровольця

14 березня 2019 року Україна втретє на офіційному рівні відзначила День українського добровольця. Саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань в місті Первомайську відбулися заходи присвячені Дню українського добровольця. Цього дня в Первомайському краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття фото виставки бійців добровольців та тематичної виставки присвяченої подіям, які відбуваються на сході України. У виставковій залі зібрались представники міської влади в особі секретаря міської ради С.Бондарчука та заступника начальника управління соціального захисту населення міської ради Н.Ельсон, бійці Добровольчого Українського Корпусу, учні Первомайської гімназії, волонтери та громадські активісти, місцеві ЗМІ.

Під час відкриття виставки про діяльність добробатів, а також своїми спогадами про участь в бойових діях із присутніми ділилися голова центрального штабу НВР «Правий сектор» О.Сачко та боєць ДУКу Г.Волошин. Протоієрей Української православної церкви отець Володимир запросив всіх до спільної молитви за українських добровольців. Присутні прослухали зворушливу композицію на гітарі у виконанні вихованця дитячої музичної школи №1 М.Горгули. Громадськість вшанувала хвилиною мовчання пам'ять воїнів, полеглих за свободу та незалежність нашої держави. Делегація від зібрання поклала квіти до пам’ятного знаку у сквері «Небесної Сотні».