Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в місті відзначали День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В Свято-Варварівській церкві священнослужителями Вознесенсько-Первомайської Єпархії було проведено поминальну службу по вшануванню пам`яті загиблих та померлих ліквідаторів аварії. На службі були присутні заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, спеціалісти управлінь, відділів та служб міської ради та її виконавчого комітету, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени їх сімей та прихожани.

По закінченню заупокійної літії, в сквері біля каплички Іоана Воїна, відбувся мітинг-реквієм – вшанування відважних героїв, які не шкодуючи себе, пішли назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей. Зі словами подяки героям, які пожертвували власним життям та здоров’ям, захищаючи нас від ядерної небезпеки, виступила міський голова Л.Дромашко. Від імені міської громади Людмила Григорівна побажала ліквідаторам міцного здоров’я, сил та оптимізму. З короткою промовою до учасників зібрання звернувся також Благочинний Первомайського округу Протоієрей А.Нирко. Священнослужитель у своєму виступі зазначив, що ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.

В заході взяли участь ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени їх сімей, представники політичних та громадських організацій, священнослужителі Вознесенсько-Первомайської Єпархії, спеціалісти управлінь, відділів та служб міської ради та її виконавчого комітету, учнівська молодь та жителі міста.

Наприкінці заходу «хвилиною мовчання» присутні вшанували  пам’ять померлих ліквідаторів.

Делегації за участю представників міської влади та громадськості міста поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.