VIII Чемпіонат міста Первомайська з кіокусін карате

VIII Чемпіонат міста Первомайська з кіокусін карате

15 грудня 2018 року у приміщенні ДЮСШ відбувся вже традиційний для федерації Кіокушин Карате VIII Чемпіонат міста Первомайська з кіокусін карате. Теплими словами привітань і побажань відкрила турнір міський голова Людмила Дромашко.

У змаганнях прийняли участь 59 спортсменів, які боролися за золото у 16 категоріях. На відкритті були не лише спортсмени та їх батьки, а й запрошені гості, які були щедрими на привітання та поздоровлення.

В знак подяки за довгі роки співпраці дипломами «За розвиток кіокусін карате у місті Первомайську» на церемонії відкриття були нагороджені головний редактор телевізійної компанії «Олта» І.Яковенко та оператор телеканалу «Олта» О.Гурський, головний редактор телеканалу «Твій Всесвіт» та головний редактор газети ТВ «Всесвіт» В.Галузінський, головний редактор газети «Вісник Первомайська» Л.Мартинова.

Призерами VIII Чемпіонату міста Первомайська з кіокусін карате стали

1. Категорія 10-11 років -30кг:

І - Поліщук Сергій, ІІ - Жмудик Владислав, ІІІ - Юр`єв Георгій;

2. Категорія 10-11 років -42 кг:

І - Зенкін Кирило, ІІ Шишков Антон, ІІІ - Гребень Владислав;

4. Категорія дівчата 6-7 років -25 кг:

І - Смик Марина, ІІ - Шусь Марія;

5. Категорія 10-11 років +45 кг:

І місце - Струкуленко Станіслав, ІІ місце - Опанасюк Кирило, ІІІ - Соломонович Василь;

6. Категорія 7-9 років +30 кг:

І - Боженко Максим, ІІ - Тодорашко Іван, ІІІ - Чернега Максим;

6. Категорія 8-10 років -25 кг:

І - Биков Іван, ІІ - Доброжан Матвій, ІІІ - Брунькевич Владислав.

1. Категорія 14-16 років абсолютна вагова:

І місце - Спасенко Арсен, ІІ місце - Муковін Нікіта, ІІІ Маліцький Владислав;

2. Категорія 14-15 років -60 кг:

І місце - Брижатюк Артем, ІІ місце - Крижанівський Дмитро, ІІІ місце - Кузьменко Кузьма;

3. Категорія 11-12 років -35 кг:

І місце - Дуріцький Дмитро, ІІ місце - Бездітний Нікіта, ІІІ місце - Кошелюк Олексій;

4. Категорія дівчата 10-11 років -45 кг:

І місце - Майстрюк Поліна, ІІ місце - Рекичанська Анастасія, ІІІ місце - Чеповська Крістіна;

5. Категорія 14-15 років -55 кг:

І місце - Лєсніков Іван, ІІ місце - Биков Віталій, ІІІ місце - Шептіфрац Віталій.

1. Категорія 6-7 років -30 кг:

І місце - Майдаченко Захар, ІІ місце - Гладь Олександр, ІІІ місце - Колодій Артур;

2. Категорія 5-6 років -25 кг;

І місце - Доценко Роман, ІІ місце - Казачинський Нікіта, ІІІ місце - Павлік Олександр;

3. Категорія 8-9 років -30 кг:

І місце - Ткач Артем, ІІ місце - Смик Максим, ІІІ місце- Зейналов Сархан;

4. Категорія 5-6 років -20 кг:

І місце - Дуріцький Даніїл, ІІ місце - Стефанко Максим, ІІІ місце - Боженко Матвій;

5. Категорія дівчата 9-10 років -32 кг:

І місце - Бусарєва Віолетта, ІІ місце - Хісамєєва Дар`я, ІІІ місце - Смольнікова Лада.