Виїзний особистий прийом громадян міським головою

Виїзний особистий прийом громадян міським головою

16 січня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №9 відбувся виїзний особистий прийом громадян міським головою Л.Дромашко. З огляду на те, що нещодавно місто відсвяткувало новорічні свята, міський голова привезла подарунки наймолодшим учням школи – першокласникам. Діти отримали солодощі та настільні ігри.

Жителів мікрорайону «Гілея» здебільшого цікавили питання не особистого характеру, а щодо життєдіяльності та благоустрою мікрорайону. Зокрема первомайців хвилювало питання шкідливого виробництва пелетів, яке, на їхню думку, буде розгорнуте новим господарем на базі колишньої хлібопекарні; піднімалось питання ліквідації сміттєзвалища та незадовільної роботи СПД «Горбенко І.І.», що надає житлово-комунальні послуги на мікрорайоні; постановка на квартирний облік; відкриття соціальної аптеки на мікрорайоні; організація маршруту транспорту загального користування для пільгової категорії громадян; видалення аварійних дерев; відновлення освітлення вулиці, тощо.

Міський голова надала роз’яснення з усіх питань, що порушувалися городянами. За результатами прийому Людмила Григорівна доручила відповідальним особам відпрацювати звернення громадян у межах повноважень органів місцевого самоврядування.