Виїзний прийом громадян міським головою

Виїзний прийом громадян міським головою

03 липня 2018 року, згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2018 року, Первомайський міський голова Л.Дромашко здійснила виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №39 по вул. Академіка Миколи Амосова (Анатолія Луначарського). На прийомі також був присутній дільничний офіцер поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, капітан поліції Т.Дуд’єв. Виїзний прийом міського голови проводився без попереднього запису громадян.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями даного кварталу загальні питання щодо необхідності облаштування автобусної зупинки по вул.М.Амосова,2; благоустрою та санітарного стану кварталу; облаштування дитячого майданчика; грейдерування доріг; розширення пішохідної частини; зовнішнього освітлення вулиць кварталу; не контрольованого витоку каналізаційної води із Первомайської ЦРЛ, тощо. Слід зазначити, що на зустрічі міський голова наголосила на необхідності видалення сухих, аварійних дерев, сухого гілля на деревах, розчищення вишняку та здійсненні покосів трави на прибудинкових територіях означеного кварталу.

Під час прийому у 8 зверненнях порушено 20 питань, зокрема, з наступних питань: надання матеріальної допомоги на індивідуальне опалення; нарахування субсидії; надання матеріальної допомоги на лікування; низька напруга електропостачання; робота громадського транспорту; безкоштовний проїзд інвалідів; тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами, Людмила Григорівна дала роз’яснення.

За результатами прийому міський голова надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадуємо! Особистий прийом міського голови проводиться кожний другий та четвертий вівторок з 9.00 до 12.00. Попередній запис на прийом перший та третій вівторок з 9.00 до 17.00, або І поверх, кім. 102, тел.4 26 92. (місце проведення: вул.Грушевського,3, ІІІ поверх, кім. 302).