Виїзний прийом громадян міським головою

Виїзний прийом громадян міським головою

07 серпня 2018 року, згідно затвердженого графіку на липень - грудень 2018 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №9, вул. Князя Святослава (Маршала Георгія Жукова),50. За вирішенням проблемних питань до міського голови звернулися мешканці даного мікрорайону, яких хвилювало наступне: надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення; надання матеріальної допомоги на лікування; влаштування малолітньої дитини у дошкільний навчальний заклад; очищення криниці; тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами, міський голова надала роз’яснення під час прийому.

За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається з 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на липень-грудень 2018 року. Або детальніше познайомитися можна на офіційному сайті міста за посиланням http://pervomaisk.mk.ua/s/acc175294dfcfb3c3a724505e25d5139.