Виїзний прийом громадян міським головою

Виїзний прийом громадян міським головою

21 серпня 2018 року, згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2018 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №32 (пров. Щасливий, 14). На прийомі також був присутній дільничний офіцер Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, капітан Т.Дуд’єв.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями даного кварталу загальні питання щодо благоустрою та санітарного стану кварталу, укладання договорів на вивіз сміття, стану дорожнього покриття вулиць кварталу, тарифи на водопостачання, очищення річки Синюхи, прибирання міського парку культури та відпочинку від амброзії, тощо.

Під час прийому у 5 зверненнях порушено 10 питань, зокрема, з наступних питань: надання матеріальної допомоги на ремонт будинку; освітлення мостів міста; ліквідація стихійного сміттєзвалища та порослі трави вздовж вулиці Лобачевського (територія складів); реалізація проектів Бюджету участі із зовнішнього освітлення вулиці кварталу та облаштування дитячого майданчика; складова розрахунку тарифів на водопостачання; тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами, Людмила Григорівна дала роз’яснення.

За результатами прийому міський голова надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування