Виїзний прийом громадян міським головою

Виїзний прийом громадян міським головою

05 березня 2019 року міський голова Л.Дромашко здійснила виїзний прийом громадян в приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини «Трудової Слави» КП «ПМЦ ПМСД» за адресою вулиця Трудової Слави, 13. На початку особистого прийому Людмила Григорівна поспілкувалась із делегацією мешканців прилеглого мікрорайону.

Громадяни звернулись до міського голови за роз’ясненнями та вирішенням актуальних проблемних питань. Так, городян турбувало наступне: пільговий проїзд в міському автотранспорті загального користування; утворення стихійних сміттєзвалищ на місцях покинутих житлових будинків; ремонт доріг та рух вантажівок вулицями міста; освітлення деяких вулиць мікрорайону; неналежне виконання ремонтних робіт КП «Первомайський міськводоканал»; щодо можливості будівництва на території міста заводу по переробці сміття; рух автобусів загального користування по маршруту №52; розчищення кладовища по вулиці Вознесенська.

Окрім проблем місцевого масштабу первомайці піднімали питання загальнодержавного значення. Зокрема городяни обурені вартістю та якістю газу, маленькими розмірами пенсій, вимогами до нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги, тощо.

Питання, що порушувались під час зустрічі та особистого прийому, були детально роз’яснені міським головою. Звернення із питань, що потребують більш детального вивчення та можуть бути вирішені на місцевому рівні надані виконавцям для відпрацювання у визначені законодавством терміни.