Виїзний прийом громадян міським головою на кварталі №1

Виїзний прийом громадян міським головою на кварталі №1

15 серпня 2017 року згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2017 року, Первомайський міський голова Л.Дромашко здійснила виїзний прийом громадян на кварталі №1.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями загальні питання щодо необхідності встановлення зовнішнього освітлення на вул. А.Антонюка; ремонту доріг; матеріальної допомоги на лікування; ліквідації стихійного сміттєзвалища; стерилізації безпритульних собак; нарахування субсидій; якості питної води; тощо.

В ході обговорення Л.Дромашко пояснила громадянам даного кварталу питання децентралізації та об‘єднання територіальних громад; питання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу на території міста; питання щодо  кредитування Ощадбанком в рамках Державної програми енергоефективності «Теплий дім» та про хід реалізації в місті урядової Програми «Доступні ліки».

З усіх питань, що порушувалися городянами, міський голова дала роз’яснення під час виїзного особистого прийому. Підняті городянами проблеми взяті міським головою на особистий контроль, відповідальним особам наданні доручення для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.