Виїзний прийом громадян на кварталі №60

Виїзний прийом громадян на кварталі №60

1 серпня 2017 року згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2017 року, Первомайський міський голова Л.Дромашко здійснила виїзний прийом громадян на кварталі №60. На прийомі також були присутні депутати міської ради Л.Філіпішина, Т.Дмитрієва та дільничні інспектори Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями даного кварталу загальні питання щодо соціального захисту населення; благоустрою та санітарного стану кварталу; необхідності заміни аварійної електричної опори; облаштування зупинки по вул. Степова; додаткового облаштування дитячого майданчика; встановлення кришок комунікаційних люків; ремонту доріг; зовнішнього освітлення вулиць кварталу; тощо. В ході обговорення Л.Дромашко пояснила громадянам питання децентралізації, а саме медичної реформи, що стосується медичного обслуговування населення. Слід зазначити, що на зустрічі міський голова наголосила про необхідність зрізання сухих, аварійних дерев та здійсненні покосів трави на прибудинкових територіях означеного кварталу.

Також під час прийому до міського голови звернулись 4 особи, зокрема, з наступних питань: здійснення водовідведення; ремонт даху; заміни електричної опори біля будинку; тощо.

На частину звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, а решту доручила керівникам структурних підрозділів взяти їх під особистий контроль. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.