Виїзний прийом громадян на мікрорайоні «Фрегат»

Виїзний прийом громадян на мікрорайоні «Фрегат»

19 лютого 2019 року, згідно затвердженого графіку на січень-червень 2019 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в приміщенні дільниці 1 відділення КП «Затишок», мікрорайон «Фрегат», вул. Корабельна, 11.

Виїзний прийом міського голови відвідали мешканці міста, звернення яких потребували підтримки з боку міської влади. Більшість звернень стосувалися комунальних та соціальних питань, а також роботи громадського транспорту та медичного обслуговування.

Громадяни, які звернулися на прийом до міського голови отримали необхідні відповіді та консультації. Під час прийому було розглянуто 14 питань.

За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається з 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на січень-червень 2019 року. Або детальніше познайомитися можна на офіційному сайті міста за посиланням http://pervomaisk.mk.ua/s/acc175294dfcfb3c3a724505e25d5139.