Виховна година «Ми у відповіді за тих, кого приручили»

Виховна година «Ми у відповіді за тих, кого приручили»

4 жовтня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин Первомайська міська дитяча бібліотека-філія №2 провела виховну годину під назвою «Ми у відповіді за тих, кого приручили», в якій взяли участь учні 3-Б класу ЗОШ №11. Головна мета заходу – виховувати в підростаючому поколінні почуття відповідальності за приручених тварин, любов і чуйність до них,  розуміння цінності і недоторканності життя найвірніших друзів людини.

Ведуча заходу бібліотекар Тетяна Романчук розповіла дітям про історію виникнення свята, про проблеми безпритульних тварин та відносини між людьми та домашніми тваринами.

На захід завітала також людина небайдужа до долі тварин, волонтерка Олена Бойчук, яка розповіла дітям про роботу, що проводиться в нашому місті по забезпеченню необхідних умов для утримання бездомних тварин, навела цікаві факти про їхнє спасіння.

Під час заходу діти ознайомилися з книжковою виставкою «Знай, люби, бережи!» організованою бібліотекарями читального залу дитячої бібліотеки. Школярі із з задоволенням розповідали про своїх домашніх улюбленців, дуже зворушливо та емоційно реагували під час читання бібліотекарем поеми про бездомного кота.

На згадку про зустріч дітлахи подарували бібліотекарям власні малюнки, які  прикріпили на тематичному стенді «Моє улюблене звірятко».

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері і сприяв налагодженню доброзичливого, дбайливого ставлення до всіх тварин і відповідальності за життя домашніх улюбленців.