Виставка-продаж творчих робіт майстрів народного декоративно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва

Виставка-продаж творчих робіт майстрів народного декоративно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва

Люблю життя таким, як воно є
Яким його мені Всевишній дарував,
Хоч іноді воно жорстоко б'є
Йому я вдячна за святий цей дар…

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, 26 листопада 2018 року в фойє адміністративної будівлі виконавчого комітету Первомайської міської ради розгорнулася виставка-продаж творчих робіт майстрів народного декоративно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва.

Захід проводиться за сприянням міської влади, зокрема, управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Варто відмітити, що основними завданнями творчого заходу є: привернення уваги громадськості до творчості таких людей, вшанування їхньої мужності та любові до життя, виявлення нових талантів, розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями та обмін досвідом народних умільців, тощо.

На виставці-продажі представлено близько 100 творчих робіт народних майстринь нашого міста, які постійно приймають участь у творчих виставках та культурно-мистецькому житті міста. Роботи виготовлені власноруч, оригінальні та унікальні, в яких проявлене особисте бачення світу та вкладено частинку душі. Так, Жанна Бескоровайна представила об’ємні картини з натуральної шкіри; Наталія Савенко – вироби з папір – клею з краєвидами нашого міста та плетені вироби з бісеру; молода художниця Аліна Савенко - новорічні віночки – обереги, картини олівцем та пастеллю. Вироби з бісеру: вишиті ікони, жіночі прикраси, джгути та браслети, пасхальні серветки та рушники (Марія Абрамич); вироби з фетру, мережива та іншої тканини (Олена Бровичова); вироби з паперової лози: скриньки, шкатулки, горщики, ключниці, цукерниці (Тамара Жук). Міським товариством інвалідів були представлені роботи з паперової лози Інни Соколової; плетені та в`язані вироби –Світлани Смілянець; вишивка хрестиком Алли Гінкул та вишивка бісером Віолети Кочішвіллі; розписані дощечки Оксани Качанової. Міський центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів підготував мистецьку експозицію робіт дітей з особливими потребами - вироби з фетру, пластиліну та картону, вишиті картини.

Усі охочі мали змогу вільно відвідати виставку та подивитися на результати творчої, натхненної праці.