Візит до навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум»

Візит до навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум»

Відповідно до розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 03.09.2018 № 369-р «Про посилення патріотичного виховання дітей та молоді» в загальноосвітніх школах міста кожен день розпочинається виконання учнями Державного Гімну України та вшануванням пам'яті загиблих за незалежність нашої держави хвилиною мовчання. 14 вересня 2018 року секретар міської ради С.Бондарчук завітав до навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» та разом із учнями виконав Державний Гімн України. Після чого діти та дорослі вшанували пам’ять полеглих в зоні проведення АТО хвилиною мовчання.

Слід зазначити, що Державний Гімн України в закладах освіти звучить і виконується учнівськими та педагогічними колективами під час урочистих заходів до Дня знань та Останнього дзвоника. Дотримується також ця вимога, коли випускникам шкіл вручаються атестати про повну загальну середню освіту, свідоцтва про базову середню освіту та вшановуються учні шкіл, які стали переможцями предметних олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів.

Щотижня у закладах загальної середньої освіти відбуваються підсумкові лінійки щодо діяльності колективу закладу, у ході яких звучить та виконується Державний Гімн України під час підняття Державного Прапора України та вшановується пам'ять загиблих за незалежність нашої держави хвилиною мовчання. Окрім того, школярі співають Державний Гімн України в ході проведення державних та національних свят.

Текст Державного Гімну України розміщено обабіч Державного Прапора України на стендах в загальнодоступному, естетично оформленому місці закладів освіти.

Заходи, під час яких виконується Державний Гімн України, сприяють формуванню почуття свідомого громадянина, здатного захищати її незалежність, готового взяти на себе відповідальність за добробут і безпеку своєї родини, народу, правил поведінки під час урочистих та офіційних заходів, поваги та любові до своєї Батьківщини, шани до державної символіки України.