Візит до Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.

Візит до Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.

28 серпня 2018 року начальник Центру надання адміністративних послуг Первомайської міської ради О. Тяпушкін разом з представниками громад Миколаївщини здійснили одноденний інформаційний візит до Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.

Захід було організовано Миколаївським центром місцевого самоврядування спільно з Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

Під час візиту керівник міського ЦНАП Оксана Вороніна ознайомила гостей з Миколаївщини з роботою очолюваного підрозділу. Начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг Миколаївської облдержадміністрації Людмила Мураховська надала інформацію щодо успішних практик створення та модернізації ЦНАПів в Україні, розповіла про співпрацю в рамках проекту "ULEAD з Європою" щодо покращення якості надання адміністративних послуг.

Кожен з присутніх мав змогу поділитися власним досвідом та перейняти кращі практики колег. ЦНАП міста Южноукраїнська залишив приємне враження в учасників заходу.