Візит комісії для придбання соціального житла для дітей сиріт

Візит комісії для придбання соціального житла для дітей сиріт

З метою перевірки стану житлового фонду, придбання якого здійснюватиметься на кошти субвенції з державного бюджету та має на меті сприяння розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, 18.07.2018 р. м. Первомайськ відвідали представники комісії для прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа у складі радника голови обласної ради відділу з питань забезпечення керівництва обласної ради та міжнародних відносин Корсак О.Г., т.в.о. начальника служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Гускіна О.А., директора Миколаївського обласного благодійного фонду «Альфа-Ник», громадського діяча, батька-вихователя Ткачишина Є.О., головного спеціаліста з юридичних питань Шапошнік Г.О.

Прийом обласної делегації здійснювала заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Свідерко С.В..

В рамках робочого візиту, комісією були відвідані 5 житлових об’єктів, проведені зустрічі з власниками помешкань.

За результатами ретельної перевірки попередньо наданих документів, стану житлових об’єктів, діяльність структурних підрозділів виконавчого Первомайської міської ради, на які було покладене забезпечення реалізації державної політики у сфері забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, зокрема управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань, управління у справах дітей міської ради удостоєні найвищої оцінки та схвальних відгуків. Члени комісіє висловили вдячність працівникам вказаних підрозділів за високий професіоналізм, наполегливість, невтомну та вдумливу працю.

Варто наголосити, що головною запорукою досягнення високих результатів слід вважати ефективну взаємодію, без перебільшення титанічну, виснажливу працю членів комісії для придбання соціального житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, в тому числі дітей з інвалідністю під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Колесніченко О.А., та за безпосередньої участі заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Товстої Н.П., депутатів Первомайської міської ради, членів виконавчого комітету, начальників та спеціалістів структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Колектив управління у справах дітей висловлює найщирішу вдячність за плідну працю та наполегливість, стійкість та високий професіоналізм, проведену роботу начальнику відділу комунальної власності та земельних відносин Корнацькій А.С., головному спеціалісту-юрисконсульту управління у справах дітей Мартиновій Ю.Г..

Віримо, що сьогодні закладено фундамент нових звершень!

Головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей
управління у справах дітей міської ради Костенко В.В.