Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора»

Впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора»

Днями ініціативна група у складі депутатів міської ради (В.Барський, В.Вовк, М.Медведчук, О.Молдован), члена виконавчого комітету (О.Фомінцев) та громадських активістів (В.Капралов, І.Хімчак, В.Васильєв, Д.Погребнюк) звернулась до міського голови Л.Дромашко з вимогою винести на розгляд чергової сесії міської ради, яка запланована на 24 листопада поточного року, проект рішення про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора». Даний проект рішення передбачає відкриття вулиці Ю.Гагаріна для руху автомобільного транспорту в ринкові дні.

23 листопада своє обурення з приводу прийняття такого рішення до міської ради прийшли висловити близько 70 підприємців, які в ринкові дні здійснюють торгівлю по вулиці Ю.Гагаріна. Під час зустрічі з міським головою та депутатами міської ради підприємці вимагали не приймати рішення про відновлення руху автотранспорту.

За результатами зустрічі присутні депутати міської ради пояснили, що розгляд проекту рішення відбудеться на сесії міської ради, де під час голосування народні обранці врахують побажання підприємців.