Впровадження ідей Нової української школи

Впровадження ідей Нової української школи

Матеріально-технічне забезпечення 1-х класів
Нової української школи

Отже, за новим Державним стандартом початкової освіти першокласники почнуть навчатись з 1 вересня 2018 року і саме 2018 рік пройде під гаслом Нової української школи. Тому попереду багато роботи. Зокрема, станом на 27 червня 2018 управлінням освіти міської ради здійснено набір 825 дітей до 28 перших класів на навчання у 2018-2019 навчальному році. Уже сформовано оптимальну мережу закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) на 2018-2019 навчальний рік. Планується середня наповнюваність класів - 26,7, що на 0,66 більше, ніж у 2017-2018 навчальному році. У зв’язку з оптимізацією мережі освітніх закладів, з метою поступового приведення у відповідність до чинного законодавства, у НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.№2» перший клас не відкриватиметься. З метою забезпечення до 01 січня 2020 року місцями у дошкільних навчальних закладах усіх дітей, які потребують здобуття дошкільної освіти, у вересні 2018 року відкриються додаткові 3 групи в ДНЗ №4, ДНЗ №24, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. №2».

Один із викликів втілення Нової української школи — це якісне матеріально-технічне забезпечення, яке потребує залучення додаткових коштів. Але реформа підтримана значним фінансовим ресурсом для старту. Тому нашими освітянами придбано 28 багатофункціональних пристроїв (БФП) на суму 146,2 тис. грн.; 3 проектори та 3 екрани на суму 38,5 тис. грн.; 8 плазмових телевізорів на суму 133, 1 тис. грн.; придбано 28 ламінаторів на суму 74 тис. грн.; оприлюднено оголошення на проведення відкритих торгів на закупівлю шкільних меблів на суму 880 тис. грн.; відбулися торги на закупівлю ноутбуків (28 шт. – 501,0 тис. грн.), триває розгляд пропозицій учасників; проаналізовано потребу 1-х класів ЗЗСО в меблях та дидактичному забезпеченні. Закладами загальної середньої освіти відповідно до нормативних документів МОН зроблено вибір та здійснено електронне замовлення підручників для 1-х, 5-х,10-х класів.

Школа – важливий етап у житті дитини. І саме ми маємо зробити таку школу, до якої приємно ходити, в якій є взаєморозуміння між вчителями та учнями, діти не бояться бути відповідальними громадянами і висловлювати власну думку. Міська влада намагається зробити навчальні заклади гарними, зручними, цікавими та сучасними. Підібрані меблі, обладнання, роздаткові матеріали, оснащення кабінетів початкової освіти відповідали сучасним технологіям, все для того, щоб наші школярі мали якісне навчання та рівень навчальних досягнень наших учнів був високим. Так, завершився огляд готовності закладів освіти міста до нового навчального року. За висновками комісії, вісімнадцять закладів дошкільної, п'ятнадцять загальної середньої, чотири позашкільної освіти міста та міжшкільний навчально-виробничий комбінат (МНВК) готові до нового навчального року.

Окрім того, заклади освіти міста впевнено проводять підготовку до опалювального сезону. Зокрема, виконано хімічне промивання котельного обладнання газифікованих топкових у 14 закладах освіти міста, здійснено державну повірку лічильників та коректорів газу. Виконано роботи з вимірювання опору ізоляції заземлюючого пристрою та петлі «фаза-нуль» у 38 закладах. Проведено торги на закупівлю вугілля. Укладено угоди на проведення робіт, технічного нагляду, авторського нагляду з технічного переоснащення систем газопостачання із заміною регулятора тиску та комерційного вузла обліку газу (ДНЗ №4, 13; ЗОШ №8). Завершено роботу з технічного обстеження та паспортизації об’єктів у 22 закладах освіти.

Відділ інформаційної діяльності і
комунікацій з громадськістю та
засобами масової інформації апарату
виконавчого комітету міської ради
за матеріалами управління освіти міської ради