Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Впровадження конкурсу «Життя без сміття»

Впровадження конкурсу «Життя без сміття»

27 лютого 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради громадська організація «Агентство економічного розвитку» провела зустріч фокус-групи на тему «Впровадження конкурсу «Життя без сміття»: переваги та можливості». Захід було проведено в рамках проекту «Розвиток культури поводження з відходами у молодих лідерів для того, щоб Миколаївська область була чистою», що реалізується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Мета зустрічі – реалізація в місті Первомайську конкурсу «Життя без сміття», що є ініціативою ГО «АЕР» та передбачає організацію змагального процесу серед представників навчальних закладів міста по збору вторинних ресурсів з метою формування культури поводження з твердими побутовими відходами, популяризації системи роздільного збору сміття, а також розвиток лідерських навичок серед учнівської молоді.

Нагадаємо, що в рамках конкурсу планується облаштування пунктів збору вторинних ресурсів (макулатура, пластик і елементи живлення) в закладах освіти міста. Також будуть створені еко-клуби, які на чолі з ментором та координатором здійснюватимуть координування проведення конкурсу в закладі. За умовами конкурсу молодь отримає можливість реалізації власних проектів, адже за зібрані вторинні ресурси передбачені заохочувальні грошові призи та головний приз, який буде розподілений у процентному співвідношенні між трьома закладами, що посядуть перші місця.

В заході взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, директори загальноосвітніх шкіл міста Первомайська, посадовці управління освіти та управління економіки міської ради, громадськість міста. Під час зустрічі були обговоренні правила конкурсу та план дій, щодо забезпечення його реалізації.