Всеукраїнська акція «16 днів проти дії гендерно зумовленому насильству»

Всеукраїнська акція «16 днів проти дії гендерно зумовленому насильству»

10 грудня 2018 року у міському Центрі культури та дозвілля ім. Є .Зарницької відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти дії гендерно зумовленому насильству», яка проводилася в рамках проекту «Жіноче право змінювати світ», що реалізує громадська організація «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія» за підтримки МБФ «Український жіночий фонд» та Первомайської міської ради.

Час проведення кампанії є досить символічним, так як розпочалася вона в Україні 25 листопада, у Міжнародний день проти насильства над жінками, а фінал її приходиться на 10 грудня - Міжнародний день прав людини.

Мета цієї акції – формування стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок та ненасильницької поведінки, створення позитивного ставлення до жіночого активізму, активізація діяльності громади та державних установ з метою протистояння насильству.

Долучилися до Всеукраїнської акції начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко представниці та представники Первомайської міської ради, соціальних служб та правоохоронних органів, а також депутати, учні та викладачі закладів загальної освіти міста, викладачі і студенти медичного коледжу.

У фойє була презентована виставка малюнків вихованців відділу образотворчого мистецтва до конкурсу «Ми різні – ми рівні». Своє бачення реабілітації жінок, що потерпіли від насильства та піднімаються, щоб далі жити передали викладач А. Дратковська та учениці хореографічного відділу у авторській постановці на пісню «Нас б’ють – ми літаємо».

Глядачі мали змогу переглянути студентські чоловічі відео презентації, виготовлені студентами третього курсу Первомайського коледжу на конкурс «Чоловічий погляд на жіночі права». Кульмінацією заходу стала постанова акторами молодіжного театру «ATOMS» вистави «Ігри на задньому дворі.