Всеукраїнська науково-технічна конференція ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ: ПРОМИСЛОВИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ

Всеукраїнська науково-технічна конференція  ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ: ПРОМИСЛОВИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ

Всеукраїнська науково-технічна конференція

ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ: ПРОМИСЛОВИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ

2-3 червня 2016 року в Первомайському політехнічному інституті НУК ім.адм.Макарова відбулася Всеукраїнська науково-технічна конференція «Проблеми розвитку регіону: промисловий і економічний аспект».

 

Учасники конференції мали змогу брати участь у роботі семи секцій, а саме: сучасний стан та перспективи розвитку галузевого машинобудування; стан і проблеми енергозбереження регіону; дослідження та перспективи розвитку теплоенергетики; стан і проблеми управління підприємствами в умовах ринкової економіки; актуальні проблеми економічного розвитку регіону; шляхи реформування обліку, аудиту та аналізу у контексті подолання економічних проблем підприємств; правові та соціально-гуманітарні проблеми регіону.

Цього року надійшли тези доповідей від 60 учасників з 15 навчальних закладів України. Серед учасників були представники Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Київського національного університету технологій та дизайну, Української інженерно-педагогічної академії, Одеського національного політехнічного університету, Національної академії харчових технологій, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Слід відзначити, що конференція такого формату проводиться не вперше і географія, кількість учасників та сфера наукових інтересів розширюється, а наукові роботи учасників стають більш глибокими і самобутніми.

2 червня у читальній залі навчального закладу відбулося урочисте відкриття та пленарне засідання Конференції. Учасників привітав голова організаційного комітету директор Первомайського політехнічного інституту НУК ім..адм. Макарова кандидат технічних наук, доцент С.М. Доценко та нагородив грамотами викладачів інженерно-економічного факультету за значні досягнення у науковій та професійній діяльності з нагоди Дня науки в Україні.

З доповідями виступили доктор технічних наук, професор В.П. Ларшин, доктор технічних наук, професор Ю.Н. Харитонов, кандидат економічних наук, доцент Гришина Л.О., кандидат економічних наук, доцент Філіпішина Л.М., викладач Швець І.А.

Робота секційних засідань конференції проходила 3 червня. Доповіді учасників були присвячені проблемам інноваційної економіки, проблемам забезпечення та управління конкурентоспроможністю вітчизняних підприємств, питанням оцінки інвестиційної привабливості та залучення інвестицій. Автори піднімають актуальні питання, що стосуються проблем двигунобудування, енергозбереження та перспективи розвитку «зеленої енергетики» в Україні. Визначені шляхи та методи використання результатів досліджень мають важливе значення при аналізі сучасного стану промисловості та економіки України.

Сподіваємося, що результати досліджень учасників конференції знайдуть відображення в практичному вирішенні проблем соціально-економічного розвитку регіонів.