Всеукраїнський чемпіонат – Першість України з кіокусін карате

Всеукраїнський чемпіонат – Першість України з кіокусін карате

11 березня 2018 року в Миколаєві відбувся всеукраїнський чемпіонат – Першість України з кіокусін карате у розділі “куміте” серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. За офіційними даними в чемпіонаті взяли участь майже 370 спортсменів з 10-ти областей України. Всі спортсмени показали себе мужніми, сильними духом та стійкими.

Первомайську федерацію достойно представили 18 спортсменів, які привезли до рідного міста 14 медалей різного ґатунку.

Золото у своїх категоріях завоювали: Кошелюк Олексій, Зенкін Кирило, Кульчицька Анна, Середенко Уляна, Солтасюк Артур, Сідельников Дмитро, Кузьменко Кузьма.

ІІ місця вибороли: Гребень Владислав, Кошелюк Дар`я, Малков Михайло

ІІІ місця посіли: Поліщук Сергій, Майстрюк Поліна, Брижатюк Артем, Гайдученко Артур.

Окремим дипломом головного територіального управління юстиції у Миколаївській області був нагороджений Кошелюк Олексій за найбільшу кількість проведених боїв на чемпіонаті (їх було 5) та зайняте І місце у своїй категорії.

Вітаємо нашу команду з успішним виступом на Першості України з кіокушин карате! Дякуємо Голові Первомайської міської Федерації Кіокушин карате, тренеру Юрію Галімону за пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді міста, розвиток і популяризацію кіокушин карате, виховання спортсменів, що гідно представляють наше місто та країну на змаганнях всіх рівнів.