Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З нагоди свята в глядацькій залі міського Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької цього дня відбувся урочистий концерт за участі міських закладів культури.

Перед початком концертної програми, в фойє закладу, городяни та гості міста переглянули яскраві роботи талановитих вихованців дитячої художньої школи та ознайомились із книжковою виставкою міської бібліотечної системи.

Та ось розпочався концерт. Оплески, квіти, теплі слова привітань та побажань лунають цього дня на адресу тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток, займається народною творчістю.

З вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Л.Дромашко. Людмила Григорівна висловила вдячність представникам галузі культури за самовіддану працю, бажання дарувати первомайцям душевне тепло, за турботу про культурний розвиток міста та держави. Очільниця міста побажала усім присутнім здоров’я, щастя, родинного затишку, втілення творчих ідей та нових здобутків. Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради, цінними подарунками та квітами міський голова відзначила кращих представників галузі.

Цікавинкою та своєрідною «родзинкою» свята стало вручення спеціальних відзнак кращім працівникам галузі культури. Відзнака управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради започаткована 2018 року та була вручена міським головою в наступних номінаціях: «Збереження та збагачення народного мистецтва», «Особистий приклад служінню культурі», «Вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи», «Аматорський колектив – візитна картка міста», «Духовний скарб міста Первомайська», «Вагомий внесок у розвиток професійного музичного мистецтва», «Вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини», «Лідер концертно-просвітницької діяльності», «Активний учасник аматорського мистецтва та особистий приклад відданості культурі», «Молода гордість міста Первомайська», «Творча співпраця», «Вагомий внесок та збереження музичного мистецтва», «Кращий молодий працівник у галузі культури».

До теплих слів привітань долучилася начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталія Олішевська. Подякувавши колегам за невтомний тяжкий труд, Наталія Вікторівна побажала всім миру, щастя та злагоди. З нагоди святи ветеранів та працівників галузі культури привітали квітами. За багаторічну сумлінну працю, творчі здобутки, вагомий внесок в естетичне виховання дітей та молоді, та з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Наталія Олішевська вручила грамоти та подарунки працівникам галузі культури.

Вітання та квіти від депутата міської ради Т.Глушка працівникам галузі культури передала його помічниця Анна Панченко. Теплими словами присутніх привітала і голова профспілки працівників культури міста Людмила Волох.

Головною окрасою свята, без сумніву, став чудовий концерт за участі талановитих вихованців міських закладів культури. Зал був у захваті від виступів та супроводжував кожен номер бурхливими оваціями.