Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги у Первомайській міській централізованій бібліотечній системі

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги  у Первомайській міській централізованій бібліотечній системі

Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня,
коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги"
К. Паустовський

Традиційно, щороку, у кінці березня в бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його основне завдання - популяризація книги та заохочення дітей до систематичного читання.

У форматі книжкового Тижня, 27 березня 2018 року, в Первомайській міській дитячій бібліотеці-філії №2 була організована і проведена книжкова виставка- діалог для батьків «Книжкові новинки для маленької дитинки». Розробляючи книжкову виставку бібліотекарі читального залу 1-9 класів ставили за мету ознайомити батьків з найцікавішими книжковими новинками, які отримала книгозбірня останнім часом .На виставку були запрошені батьки постійних читачів бібліотеки.

Бібліотекар Наталія Лєсних ознайомила присутніх з новою дитячою літературою. На виставці було представлено 11 книг, серед яких книги сучасних українських авторів, а саме: Т. Майданович «Країна Українія»; Ю. Винничук «Лежень»; І. Кириліна «Вінок з барвінку» та зарубіжних, а також пізнавальна література для дітей і, звичайно, улюблені дітьми казки. Запропонована література різноманітна за тематикою, жанровими особливостями, але кожна з них цікава по-своєму. Презентовані новинки не залишили байдужими гостей дитячої книгозбірні. Батьки маленьких читачів з зацікавленістю підходили до виставки, і порадившись з бібліотекарем, обирали книги для своїх діток.

Паралельно у читальному залі юнацького відділу діє оригінальна виставка-інсталяція «Мрій! Читай! Вивчай!». Тут експонуються друковані видання відомих книжкових серій: «Світ навколо нас», «Народні джерела», «Шкільна бібліотека», «Визначні постаті і події в історії України».

Також представлене популярне в Україні фентезі, зокрема, видання Сергія і Марини Дяченків, трилогія німецького автора Корнелія Функе «Чонильна кров». Бібліотекар Людмила Волох надає персональні консультації всім бажаючим користувачам книгозбірні.

Виставки будуть діяти до 3 квітня 2018 року. Запрошуємо усіх шанувальників дитячої та юнацької книги до бібліотеки! Сподіваємось, що в дивовижному розмаїтті творів дитячої літератури, книжкових новинок кожен читач, знайде собі книги до вподоби.