Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Л.Г.Кривицького

Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Л.Г.Кривицького

19-20 серпня 2017 року на стадіоні управління освіти міської ради ім. Л.Г.Кривицького відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г.Кривицького серед юнаків.

На заході були присутні секретар міської ради С.Бондарчук, голова федерації футболу міста Первомайська М.Флакей, директор ДЮСШ управління освіти міської ради С.Паламарчук, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов, головний суддя змагань К.Доценко та вихованці Л.Кривицького.

Під час урочистого відкриття секретар міської ради С.Бондарчук привітав учасників змагань та побажав спортсменам перемог, гарного спортивного настрою.

Присутні вшанували пам’ять Леоніда Григоровича хвилиною мовчання та делегація юних футболістів поклала квіти до меморіальної дошки знаменитого тренера.

В змаганнях взяли участь футбольні команди з міста Києва, Херсона, Первомайська, Подільська, Одеської області.

Змагання проходили протягом двох днів за «коловою» системою. Команди були розподілені на дві підгрупи, переможці з кожної підгрупи потрапляли до фіналу, де за перше та друге місця змагалися команди, які посіли перші місця у підгрупах, а за третє – команди, що здобули другі місця у підгрупах.

Переможцями турніру стали футболісти ДЮСШ з міста Херсона, ІІ сходинку п’єдесталу пошани виборола команда ДЮСШ з міста Первомайська. ІІІ місце здобули футболісти ДЮСШ міста Подільська.

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, перехідним кубком та подарунками. Крім того, кожна команда була нагороджена м’ячами та грамотами Федерації футболу Миколаївської області.