Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020 року Первомайськ разом з усією країною вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Дата визначена не випадково, адже саме 14 грудня 1986 року було офіційно завершено будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Цього дня в місті пройшов ряд пам’ятних заходів. Так, в Свято-Варварівській церкві, відбулась поминальна служба по вшануванню пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

По закінченню поминальної служби Первомайський міський голова Олег Демченко, секретар міської ради Михайло Медведчук, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, протоієрей Вознесенської єпархії Георгій Вільчинський, учасники ліквідації аварії та члени їх сімей поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Також, делегація посадовців на чолі з міським головою поклала квіти до розташованих в сквері пам’ятників воїнам інтернаціоналістам та міліціонерам, що загинули під час виконання службових обов’язків.