Вшанування бійців-добровольців

Вшанування бійців-добровольців

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №1822-VIII щорічно 14 березня Україна відзначає День українського добровольця. У ці дні чотири роки тому розпочався бойовий шлях перших добровольчих формувань, які рушили у зону воєнного конфлікту. Тоді, саме завдячуючи зусиллям добровольців, вдалось не допустити швидкого просування ворога українською землею.

14 березня 2018 року первомайці вшановували бійців-добровольців. В сквері Небесної Сотні відбувся мітинг за участю бійців-добровольців, заступника Первомайського міського голови, начальника управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко, голови Первомайської районної державної адміністрації В.Вовка, депутатів Первомайської міської ради, громадських активістів, представників виконавчих органів міської ради, релігійних організацій, громадськість міста.

Виступаючі подякували бійцям-добровольцям за те, що вони у найважчий для України час, за покликом серця, пішли на фронт, щоб захистити рідну землю від ворогів. Побажали якнайшвидшого встановлення миру в Україні, міцного здоров’я, благополуччя, сили духу, оптимізму та віри в перемогу. Також присутні зазначили, що в місті Первомайську, єдиному в Миколаївській області, на місцевому рівні офіційно визнано 9 бійців-добровольців, яким за рахунок міського бюджету забезпечено 75% знижку на житлово-комунальні послуги, безкоштовний проїзд в міському пасажирському автотранспорті загального користування, першочергове надання матеріальної допомоги, проведення оздоровлення дітей, тощо.

Присутні разом зі священнослужителем Володимиром Головчаком помолилися за українських героїв та за мир у державі, хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув, захищаючи мир та спокій України.

Захід завершився покладанням квітів до стели у сквері Небесної Сотні.

Також з нагоди Дня українського добровольця пройшли мітинги в загальноосвітніх школах №7 і 9, Первомайській гімназії та відбулися церемонії покладання квітів до меморіальних дошок загиблих учасників АТО – Романа Довгого, Романа Слободянюка, Вадима Яновича, які навчалися в даних закладах.