Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня 2020 року, з нагоди вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, міський голова Людмила Дромашко взяла участь у церемонії покладання квітів до братських могил та пам’ятних знаків, розташованих на території міста,.

Це місця масового розстрілу мирних жителів міста переважно єврейської національності. Нині тут стоять пам’ятні знак та обеліск жителям міста Первомайська, які загинули в роки війни від рук німецьких окупантів, а також хрест та менора. Учасники церемонії вшанували пам'ять трагедії єврейського народу. Равін Довід прочитав молитву за душі людей, які тут поховані, після чого присутні поклали квіти до пам’ятних знаків.

У церемонії покладання квітів взяли участь заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, голова єврейської релігійної громади «Хабад» міста Первомайськ Михайло Шефкін, заступник головного рабина міста Первомайська Рав Довід Майданчик, представники управлінь: соціального захисту населення та культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, релігійної громади міста.

Кожного року тут згадують про ті жахливі події. Єдине, що не вмирає – це пам'ять. Первомайськ – багатонаціональне місто, яке традиційно зберігає пам’ять, аби наші нащадки розуміли, до яких страхіть можуть призвести війни.