Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

13 грудня 2019 року громада міста вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цього дня первомайці прийшли до Свято-Варварівської церкви аби взяти участь в поминальній службі по вшануванню пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів.

По закінченню служби біля каплички Іоана Воїна за участю представників місцевих органів виконавчої влади, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій відбувся мітинг – реквієм. До ліквідаторів зі словами подяки за героїчний подвиг звернулась міський голова Людмила Дромашко. Очільниця міста також нагадала присутнім про священний обов’язок кожного – пам'ятати ціну перемоги над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха. Наостанок Людмила Григорівна побажала всім сімейного добробуту, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

На знак вшанування пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС лягли квіти.