Вулична акція «Хода за свободу»

Вулична акція «Хода за свободу»

18 жовтня 2018 року, в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми, в місті Первомайську пройшла інформаційна вулична акція «Хода за свободу». Колона учасників, яку очолили секретар міської ради Сергій Бондарчук та заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, від магазину «Фокстрот» пройшла по вул. Т.Г.Шевченка на площу Тараса Григоровича Шевченка. До акції долучилися представники управлінь та відділів виконавчих органів міської ради, Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), студентська молодь, представники місцевих ЗМІ.

Інформаційна вулична акція проти торгівлі людьми «Walk for Freedom/Хода за свободу» спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить. Захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст у 50 країнах світу.

Під час вуличної акції «Хода за свободу» спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповсюджували листівки з питань протидії торгівлі людьми серед учасників акції та містян.