Ярмарок з нагоди Дня Святого Миколая

Ярмарок з нагоди Дня Святого Миколая

Напередодні Нового року в Первомайську на площі ім. Тараса Григоровича Шевченка, 23 грудня 2017 року пройшов ярмарок з нагоди Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят. Мета заходу – забезпечення населення міста основними соціально значущими видами продукції за ціною виробника.

Святковий ярмарок розпочався о 8.00 і тривав весь день. На ярмарку продавалися товари українських виробників. Відвідувачі могли придбати ялинки, новорічні прикраси, ексклюзивні вироби з дерева та вироби ручної роботи – в подарунок рідним і близьким, святкові сувеніри, оригінальні новорічні подарунки, інші речі ручної роботи, та надихнутися цікавими святковими ідеями. Окрім різноманітної новорічно-різдвяної продукції, на ньому можна було купити м'ясо, різні види домашніх ковбасок, сирні вироби, овочі та фрукти, випічку та кондитерські вироби, мед та горіхи, інші смаколики.

Поруч розташована гастрономічна зона, де можна одразу скуштувати щось смачненьке та зігрітися гарячими напоями.

Зокрема на колоритному ярмарку можна було здійснити не тільки покупки до святкового столу, а й скористатися прекрасною можливістю поспілкуватися з друзями, знайти нових знайомих, вирватися з буденної метушні та одноманітних буднів.