Ювілей дитячої художньої школи

Ювілей дитячої художньої школи

21 грудня 2018 року Первомайська дитяча художня школа відзначала свій ювілей – 40 років від дня заснування. Художня школа стала невід'ємною частиною культурного життя нашого міста. Сьогодні вона успішно продовжує йти шляхом творчого пошуку. Тут створені всі умови для творчої реалізації дітей і підлітків, сформована хороша матеріальна база, склався чудовий педагогічний колектив.

Привітати ювілярів з визначною датою завітали секретар міської ради С.Бондарчук, Народний депутат України В.Підберезняк, депутат міської ради Т.Глушко, перший директор та засновник художньої школи, відомий художник Д.Єребакан, викладачі всіх років, учні та поціновувачі мистецтва.

В затишній, сімейній атмосфері присутні згадували історію виникнення школи, негаразди та перешкоди, які були подолані. Водночас говорили про високий освітній рівень школи, про перемоги та досягнення вихованців і викладачів. Багато теплих слів лунало на адресу засновників школи, викладачів та меценатів. Чудові музичні вітання, у виконанні педагогів та учнів міських музичних шкіл, гостинна домашня атмосфера, подарунки та квіти – все це створювало незабутню душевну атмосферу та дарувало всім присутнім гарний настрій.

Секретар міської ради Сергій Бондарчук подякував педагогам навчального закладу за вірність професії, любов до своєї справи та дітей, виховання поваги до історії міста і рідної школи, прагнення примножити її досягнення. Побажав педагогічному колективу та учням новаторства творчих успіхів, добра і миру!