Заборонено роботу всіх ринків незалежно від форми власності і підпорядкування, у тому числі продуктових

Заборонено роботу всіх ринків незалежно від форми власності і підпорядкування, у тому числі продуктових

23 березня 2020 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради під час якого було прийнято зміни до попереднього рішення виконкому від 20.03.2020 року № 132 "Про здійснення заходів по запобіганню поширення на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на період встановленого карантину". Зміни - рішення виконкому  від 23.03.2020 року № 135

За результатом прийнятих двох рішень в місті Первомайську ПОВНІСТЮ ЗАБОРОНЕНО РОБОТУ ТРЬОХ РИНКІВ, а саме:

- ТОВ «Флора.» (як продовольчі так і непродовольчі групи товарів);

- авторинку «Меркурій»;

- горіхового ринку КП «Флора».

ОБМЕЖЕНО роботу комплексів торговельних павільйонів та торгових місць на мікрорайонах міста, які в народі мають назви «Дерибасівський ринок», «Ринок фрегат», «Ринок Коротченка» (за адресою «Коротченко,1) та «Ринок на мікрорайоні «Цукрового заводу». На них ДОЗВОЛЕНО здійснювати діяльність ТІЛЬКИ з торгівлі продовольчими товарами, засобами гігієни, побутової хімії, кормами, засобами гігієни та ліками для тварин і ТІЛЬКИ в обладнаних торговельних павільйонах, з дотриманням санітарних вимог.

ЗАБОРОНЕНА торгівля як продовольчими так і непродовольчими товарами з лотків, прилавків, стійок, виїзна торгівля з машин та наметів, ЯРМАРКОВА ТОРГІВЛЯ.

СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКИМ НЕ ЗАБОРОНЕНО ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗОБОВ’ЯЗАНІ:

1. Забезпечити персонал засобами індивідуального захисту.

2. Проводити декілька разів протягом доби вологе прибирання та дезінфекцію приміщень. Дезінфекції підлягають: санітарно-побутові приміщення (не менше 2-х разів на добу та за потребою), кімнати прийому їжі, санітарно-технічне обладнання в туалетах, душові і кімнати гігієни (не менше 2-х разів на добу і за потребою), меблі, ручки дверей в усіх приміщеннях і поруччя, прибиральний інвентар (після кожного прибирання) тощо.

3. Створити запас дезінфікуючих засобів. Дезінфекційні засоби, що використовуються для проведення дезінфекційних заходів мають відповідати чинному законодавству України. Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає державну реєстрацію дезінфекційних засобів.

4. Створити умови для дотримання особистої гігієни робітників підприємства – забезпечити усі рукомийники милом, дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками. Забезпечити персонал антисептиками для обробки рук та засобами індивідуального захисту.

5. Забезпечити медичний огляд робітників перед роботою. Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ.

6. При наявності медичного пункту забезпечити необхідний запас засобів для профілактики ГРВІ та грипу, виробів медичного призначення, необхідними засобами та обладнанням (термометри, бактерицидні опромінювачі, дезінфекційні та антисептичні засоби).

7. В туалетах створити відповідні умови для миття рук відвідувачів із забезпеченням мила, дезінфекційних та антисептичних засобів. Проводити регулярне прибирання та дезінфекцію приміщень туалетів.

8. Забезпечити наявність інформації на об’єкті щодо профілактики захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19.

9. Заборонити реалізацію продовольчих товарів у відкритому вигляді.

10. Забезпечити обмежену кількість осіб у закритому приміщені з розрахунку: 1 особа на 3 м2, але не більше 10 осіб в одному приміщенні.

11. у випадку виникнення черги, забезпечити організацію черги з врахуванням дистанції між людьми не менше 1,5 метрів.