Заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня 2019 року у Первомайську, впродовж дня, відбувалися інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Так, управління соціального захисту населення міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вуличну акцію «Ми проти торгівлі людьми». Організатори заходу роздавали перехожим буклети «Торгівля людьми - це сучасне рабство», контактні номери гарячих телефонних ліній та пояснювали громадянам що може трапитися насправді під час подорожі за кордоном.

На завершення акції на базі Первомайської міжрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за участі громадської організації жіночого інформаційно-координаційного центру «Ольвія» для осіб, які потребують влаштування на роботу було проведено захід «Торгівля людьми. Чужої біди не буває». Голова громадської організації Олена Константинова ознайомила присутніх з характерними ознаками, видами та формами торгівлі людьми. Практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Чечельницька пояснила механізм отримання статусу «постраждалого від торгівлі людьми» та розповіла присутнім про види допомоги, які надаються при отриманні статусу.

Проблема торгівлі людьми, на превеликий жаль, все ще залишається актуальною. «Торгівля людьми», відповідно до сучасного визначення, може бути і без ознаки перетину державних кордонів. Адже є велика кількість випадків «внутрішньої» торгівлі людьми, що відбувається під час переміщення людей з одного регіону в інший у межах однієї країни.

Нагадаємо, у 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень обізнаності серед людей стосовно існування цієї проблеми і привертати увагу до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину