Заходи в рамках спеціалізованого формування «Школи відповідального батьківства»

Заходи в рамках спеціалізованого формування «Школи відповідального батьківства»

Ми часто стикаємося з власним гнівом і не знаємо, що з ним робити. Так само ми зустрічаємося з чужою агресією. Насильство, так ми називаємо прояви агресії. Відповідно до словника психологічних термінів насилля, яке супроводжується агресивністю – це ворожість, властивість або риса особистості, що підкреслює її тенденцію завдавати неприємності, нападати, завдавати шкоду іншим людям і навколишньому світу.

Сучасна людина має вміти контролювати свою агресію, свій гнів для свого блага і блага близьких людей.

30 листопада 2017 року в рамках спеціалізованого формування «Школи відповідального батьківства» керівником Служби соціальної підтримки сім’ї та практичним психологом Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Вечірньої школи та студентів медичного коледжу «Монада» в рамках акції «16 Днів проти насильства» проведено соціально – профілактичні заходи на теми: «Насильство - це сміття, яке потрібно виносити з дому», «Протидія торгівлі людьми».

В той же день, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом керівником служби соціальної підтримки сім’ї Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для студентів медичного коледжу «Монада» та учнів Вечірньої школи проведено соціально – профілактичні заходи на теми: «ВІЛ-інфекція/СНІД: міфи та факти», «Обери безпеку – збережи життя!».

Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає…. ВІЛ-інфекція - це проблема не лише медична. Багато хто міг би уникнути хвороби, якщо б знали про неї і заходах безпеки більше. Ми живемо в суспільстві, невід’ємною реальністю якого стала епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу. Про це не можна мовчати. Треба знати правду про ВІЛ/СНІД.

Захід проведено з метою інформуваня студентів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей.

В результаті проведеної соціально-профілактичної роботи учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.

Тому так важливо говорити про боротьбу зі СНІДом і приділяти увагу тим, хто, на жаль, не уникнув фатального випадку.

Охоплено: 96 осіб.