Заходи з прибирання територій міста

Заходи з прибирання територій міста

17 жовтня 2018 року, в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою і санітарного очищення міста розпочалися заходи з прибирання територій міста Первомайська. Організатором і безпосереднім учасником даної події виступили управління житлово-комунального господарства міської ради та виконавчий комітет міської ради. Так, цього дня, прибирали на мікрорайоні «Фрегат» біля озера та бювету. А 18 жовтня працівники виконавчих органів, управління соціального захисту населення міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради та комунальні підприємства «Флора», «Комунсервіс», «Затишок» та ТОВ «Комунтехбудсервіс» прибирали вздовж вулиці Вознесенської – виїзд з міста у напрямку Миколаєва.

Проведення два рази на рік місячників з благоустрою і санітарного очищення міста вже стало доброю традицією. Осінній місячник з благоустрою триватиме з 16 жовтня по 16 листопада поточного року.

Закликаємо голів ОСББ, ЖБК, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, голів квартальних комітетів та мешканців міста долучитись до заходів з благоустрою територій нашого міста. Давайте разом докладемо зусиль аби зробити наше місто красивим та чистим.