Закриття літнього табору відпочинку «Гарт»

Закриття літнього табору відпочинку «Гарт»

02 серпня 2018 року на центральному стадіоні міста Первомайська відбулося урочисте закриття останньої на цей рік табірної зміни літнього табору відпочинку «Гарт», який функціонував на базі дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту ім. В.В.Тофана.

На свято цього дня завітали міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко, батьки, діти.

Урочиста частина закриття супроводжувалася гарними музичними номерами у виконанні творчих дітей табору. Гості свята переглянули чудовий номер в стилі брейк данс.

На святковому заході Людмила Григорівна привітала вихованців табору та подякувала їм за гарну поведінку, дисциплінованість, активність, а працівникам табору – за прекрасний відпочинок, організований ними цього річ для 207 дітлахів (з них 56 – діти пільгових категорій), що мали змогу перебувати в «Гарті» протягом роботи трьох табірних змін.

Міська влада разом з батьками організували для дітей літній відпочинок, щоб зміцнити їх здоров’я та час канікул минав цікаво і змістовно. Вихователі збагатили перебування дітей у таборі цікавими й корисними заходами, для дітей була створена насичена, змістовна, різноманітна програма відпочинку.

Попри те, що ціни на продукти значно підскочили, дітей в літньому таборі намагалися радувати смачними стравами. Кошти для придбання продуктів харчування були виділені з міського бюджету та частково платили за продукти батьки.

Швидко промайнув час. Веселі, загартовані, повні сил та енергії діти відправилися на підготовку до початку нового навчального року. Табір відпочинку «Гарт» закінчив свою роботу та чекає на юних відвідувачів наступного року.