Залучаємо грантові кошти до міста

Залучаємо грантові кошти до міста

В непростих умовах сьогодення міська влада використовує всі можливості задля залучення додаткових коштів для розвитку міської громади. Тож недивно, що Первомайськ вже має досвід роботи із донорами та залученням грантових коштів.

Наразі мова йтиме про нашу співпрацю із Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Наприкінці 2017 року в рамках реалізації гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України було відібрано Первомайський субпроект «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО» для подальшого впровадження. Субпроект розроблений з метою надання психологічної та реабілітаційної допомоги внутрішньо переміщеним особам, учасникам, ветеранам АТО, членам їх сімей та дітям на базі КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відновлювальне лікування. В лікувальному закладі передбачений ремонт та облаштування сенсорної кімнати для дорослих та дітей, а також трьох кабінетів для надання послуг практичними психологами. Окрім того заплановане придбання обладнання для психологічного розвантаження, реабілітації та відновлення громадян після посттравматичних ушкоджень. Для практичних психологів будуть проведені тренінги з підвищення кваліфікації.

В рамках реалізації субпроекту нещодавно було розпочато капітальний ремонт частини приміщень у відділенні реабілітації КЗ «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Бульвар Миру,53). Ремонтні роботи тривають в 6 кабінетах та вбиральні.

З метою моніторингу на предмет дотримання вимог Світового банку у частині захисту соціального та навколишнього середовища 1 лютого поточного року з робочим візитом в місті перебував консультант Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з соціальних питань О.Захаров. Спеціалістом перевірене місце проведення ремонтних робіт, звіт про проведену роботу направлено до Світового банку.

Наступним етапом реалізації субпроекту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО» передбачена закупівля обладнання та меблів.