Засідання адміністративної комісії

Засідання адміністративної комісії

19 квітня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Під час засідання члени комісії розглянули 19 протоколів про адміністративні правопорушення громадян складених повноваженими особами Первомайського відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області та інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради. Частина розглянутих матеріалів на черговому засіданні адміністративної комісії стосувалась ст. 152 ЗУпАП – порушення правил благоустрою, а більшість адміністративних протоколів – ст. 159 ЗУпАП стосовно порушення правил торгівлі на ринках.

За результатом роботи комісії порушникам по 7 постановам винесено усні зауваження та по 12 постановам про правопорушення винесено штрафи.

Зокрема, звертаємо увагу первомайців на необхідності дотримуватися Правил благоустрою міста Первомайська, що затверджені рішенням сесії Первомайської міської ради від 25.06.2009 року №1 та з якими можна ознайомитися на офіційному сайті міста Первомайська за посиланням http://www.pervomaisk.mk.ua/a/939.

Робота в даному напрямку значно активізується. Громадяни, яким винесені усні зауваження, зобов’язались в подальшому дотримуватись правил благоустрою міста Первомайська. Сподіваємось, що свідомість мешканців міста покращиться й правопорушників стане менше.