Засідання адміністративної комісії

Засідання адміністративної комісії

29 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника Первомайського міського голови О.Кукурузи відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Під час засідання члени комісії розглянули 20 адміністративних протоколів про правопорушення громадян, що мешкають на території міста, з яких:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів винесено 16 постанов, з яких 8 усних зауважень, та накладено 8 штрафів;

- по статті 156 КУпАП стосовно порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами винесено 2 постанові, з яких по 1 - перенесення за заявою та по 1 постанові накладено штраф;

- по статті 159 КУпАП стосовно порушення правил торгівлі на ринках винесено по 1 постанові накладено штраф;

- по статті 212-1 КУпАП стосовно повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини винесено по 1 постанові усне зауваження.

Слід відмітити, що із загальної кількості складених адміністративних протоколів, переважна більшість протоколів складено інспекцією з благоустрою апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради.

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій. Сподіваємось, що свідомість мешканців міста покращиться й правопорушників стане набагато менше.