Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті

19 грудня 2018 року під головуванням першого заступника Первомайського міського голови О.Кукурузи відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Члени комісії розглянули 14 адміністративних протоколів про правопорушення громадян, що мешкають на території міста, з яких:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів винесено 12 постанов, з яких 11 усних зауважень, та накладено 1 штраф;

- по статті 212-1 КУпАП стосовно несвоєчасної реєстрації народження дитини винесено по 1 постанові усне зауваження;

- по статті 179 КУпАП стосовно розпивання спиртних напоїв на виробництві (на робочому місці) винесено по 1 постанові накладання штрафу.

Звертаємо увагу первомайців дотримуватися Правил благоустрою міста Первомайська, які затверджені рішенням сесії Первомайської міської ради від 25.06.2009 року №1.

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій. Сподіваємось, що свідомість мешканців міста покращиться й правопорушників стане набагато менше.