Засідання чергової 52-ої міської ради сьомого скликання

Засідання чергової 52-ої міської ради сьомого скликання

30 листопада 2017 року під головуванням секретаря Первомайської міської ради С.Бондарчука розпочалось засідання чергової 52-ої міської ради сьомого скликання.

Окрім депутатів у залі були присутні відповідальні працівники міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств та установ, представники правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ. На сесію також прибули батьки вихованців відділення велоспорту Первомайської ДЮСШ з видів спорту ім. Тофана В.В. Батьки звернулись до депутатів з проханням надати фінансову підтримку на 2018 і подальші роки для оновлення матеріально-технічної бази відділення. Звернення знайшло відгуки у депутатів, та було надано протокольне доручення фінансовому управлінню міської ради передбачити кошти в міському бюджеті на 2018 рік для підтримки велоспорту в місті Первомайську.

Робота сесії тривала в постійних суперечках між депутатами різних фракцій. Затвердження порядку денного та прийняття рішень супроводжувалось тривалими обговорюваннями, під час яких депутати висловлювали невдоволення діями один одного. Після оголошення короткої перерви, частина депутатів залишила сесійну залу. Через відсутність кворуму секретар міської ради був вимушений оголосити перерву в роботі сесії на невизначений час.