Засідання чергової сесії Первомайської міської ради

Засідання чергової сесії Первомайської міської ради

24 травня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко розпочалось 64 пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради сьомого скликання. Окрім депутатів міської ради в залі були присутні депутати обласної ради, члени виконавчого комітету, відповідальні працівники міської ради, керівники підприємств та установ, представники правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ. На сесію також прибули і кілька підприємців, торгові місця яких знаходяться на вулицях Гагаріна та Базарній.

На початку сесії, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України. Міський голова Л.Дромашко проінформувала присутніх депутатів про події, що відбулися в міжсесійний період. Депутати приступили до роботи.

Затвердження порядку денного супроводжувалось тривалими обговорюваннями та палкими дебатами.

За майже чотири години роботи депутати розглянули та затвердили два рішення з тридцяти. Заслухали та взяли до відома інформацію начальника Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області А.Гарастюка про стан боротьби зі злочинністю та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в місті Первомайську за 2017 рік. Також затвердили звернення депутатів Первомайської міської ради до Прем’єр міністра України В.Гройсмана, Генеральної дирекції та Миколаївської філії Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» щодо закриття відділень поштового зв’язку у місті Первомайськ.

Через постійні суперечки та відсутність конструктиву міський голова була вимушена оголосити перерву в роботі сесії.