Засідання громадської комісії з житлових питань

Засідання громадської комісії з житлових питань

25 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко відбулось засідання громадської комісії з житлових питань.

Під час засідання присутні розглянули та прийняли рішення винести на розгляд виконавчого комітету питання щодо постановки на квартирний облік дитини-сироти та двох дітей, позбавлених батьківського піклування, а також питання щодо зняття з квартирного обліку родини загиблого в зоні проведення АТО у зв’язку із забезпеченістю житлом на праві власності за рахунок виплати грошової компенсації як члену сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

Окрім того розглядалися питання надання кімнат в гуртожитку дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, які перебувають на квартирному обліку з правом позачергового надання житла. Члени комісії також вивчали звернення громадян щодо розширення житлової площі та надання службового житла.