Засідання колегії з питань соціального захисту дітей

Засідання колегії з питань соціального захисту дітей

16 січня 2019 року під головуванням начальника управління у справах дітей Н.Перкової, за участю керівників ЗОШ №6, № 8, №16, депутата міської ради В.Косовського, соціально-психологічної служби КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», батьків та дітей, відбулося засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

Метою утворення колегії є захист прав та законних інтересів дітей, вирішення актуальних проблем у сфері захисту прав дітей. Тож основним питанням колегії було питання про подальше влаштування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають у КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Окрім цього питання, під час засідання працівники управління у справах дітей поінформували присутніх про роботу проведену по соціально-правовому захисту.

Наприкінці засідання колегії начальник управління у справах дітей наголосила на необхідності скоординувати діяльність усіх суб’єктів соціальної роботи за для найшвидшого подолання батьками ознаків складних життєвих обставин та необхідності посилення роботи психологічної служби закладів освіти та КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.