Засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

13 червня 2018 року під головуванням начальника управління у справах дітей міської ради Н.Перкової відбулось засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Присутні, зокрема розглянули звернення громадян щодо вчинення фізичного та психологічного насилля відносно 2 малолітніх дітей. У випадку відносно вчинення насилля до дитини з боку вчителів загальноосвітнього навчального закладу колегією було прийняте рішення про надання навчальним закладом результатів службового розслідування випадку, засудження неетичної поведінки вчителів, сприяння переведення дитини до іншого навчального закладу. Інше звернення стосувалося вчинення насилля до дитини родичем, що має психічне захворювання. В даному випадку колегія вирішила здійснити обстеження малолітньої дитини, сприяти лікуванню психічнохворої повнолітньої особи, а також забезпечити літнє оздоровлення малолітньої дитини.

Наступне питання порядку денного засідання колегії стосувалось влаштування неповнолітнього студента ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», враховуючи його схильність до протиправної поведінки.

Наприкінці засідання, після вивчення всіх нюансів та індивідуальних особистостей, були прийняті рішення щодо продовження терміну перебування в закладах соціального захисту 22 малолітніх дітей, направлення до Первомайського міськрайонного суду 2 позовних заяв про позбавлення законних представників батьківських прав, у разі не подолання одинокими матерями ознак складних життєвих обставин, тощо.