Засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

З метою реалізації державної політики у сфері охорони дитинства, правових, організаційних та інших заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, попередження правопорушень серед дітей, 19.09.2018 р. в стінах міської ради під головуванням начальника управління у справах дітей міської ради Перкової Н.М. відбулося чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Пишаємося створенням справді дієвої та рішучої, згуртованої та небайдужої команди професіоналів. Відтепер, участь в засіданнях колегії братимуть член виконавчого комітету міської ради Пастушок О.Є., директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Первомайської міської ради Миколаївської

області» Дудченко Л.О., методист управління освіти міської ради Олійникова Н.Д..

Досвід та професіоналізм, новаторство та креатив кожного без виключення члена колегіального органу – запорука звершень на благо дітей!

В рамках засідання були розглянуті питання про створення та функціонування КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Первомайської міської ради Миколаївської області», подальше влаштування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та тимчасово влаштовані до КЗ «Первомайський ЦСПРД», КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації Южноукраїнської міської ради», вивчені подання Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні.

За результатами обговорення, прийняті рішення про сприяння у поверненні до навчання 2 неповнолітніх дітей, влаштування 1 неповнолітньої дитини до закладу соціального захисту з метою надання необхідної психологічної реабілітації у зв’язку з проявами суїцидальної поведінки, продовження терміну перебування 16 дітей в КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 1 малолітньої дитини в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Южноукраїнської міської ради. Розроблені моделі ефективного соціального партнерства в інтересах дітей з особливими освітніми потребами.

Колектив управління у справах дітей висловлює щиру вдячність всім колегіантам за співпрацю, порозумінні, невтомну та плідну працю в інтересах дітей м. Первомайська! Переконані, що попереду чимало нових спільних масштабних проектів та звершень!

Автор: головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Первомайської міської ради Костенко В.В.