Засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю

Засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю

07 лютого 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулось засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю та комісії з координації діяльності громадських формувань по охороні громадського порядку в місті Первомайську.

Заступник начальника Первомайського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області Зейнал Насіров доповів про стан виконання «Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в місті Первомайську на 2017 – 2021 роки» за 2017 рік.

Про стан роботи з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку в місті Первомайську за 2017 рік доповіла інспектор сектору превенції Первомайського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області Ірина Бондар.

В засіданні комісії також брали участь депутат міської ради, керівник ГФ «Територіальна опора» Т.Глушко, члени виконавчого комітету С.Пітерман та Р.Цимбалюк, представник ГФ «Флора» Є.Старинін, керівник ГФ «Козацька охорона» Ю.Кохановський, посадовці виконавчих органів міської ради.