Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітету Первомайської міської ради. До порядку денного було включено наступні питання:

- про очікуване погіршення погодних умов в період з 18 січня 2018 року та про заходи щодо забезпечення безперебійного функціонування інфраструктури та об’єктів життєзабезпечення населення міста, збереження життя та здоров’я людей, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідацію їх наслідків в складних погодних умовах;

- про забезпечення безпеки людей на водних об'єктах під час святкування 19 січня 2018 року Хрещення Господнього в місті Первомайську.

Під час засідання члени комісії-керівники суб’єктів господарювання та установ міста, керівники виконавчих органів міської ради, окремих структурних підрозділів органів виконавчої влади доповіли про готовність до роботи в умовах непогоди.

Зокрема, йшлося про координацію дій в питаннях ліквідації наслідків негоди та роль в даному питанні міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста Первомайська у осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

Також йшлося про роботу пунктів обігріву (працюють за адресою площа Шевченка, 3 та по вул.С.Альєнде, 44), їх забезпечення продуктами харчування, теплим одягом, взуттям, готовність до прийому людей для ночівлі. Говорили про забезпечення харчуванням громадян, які можуть тимчасово залишитися в місті у випадку перекриття руху автотранспорту. Була озвучена інформація щодо готовності до роботи додаткових одиниць техніки для ліквідації снігових заметів на вулицях міста та забезпечення її пальним. Йшлося також про необхідність завчаної госпіталізації вагітних жінок, пологи у яких можуть статися в дні непогоди, з населених пунктів Первомайського району до пологового будинку міста.

Присутні заслухали інформацію про забезпеченість торгівельної мережі хлібом та продуктами харчування першої необхідності. Окрім того говорили про забезпечення проїзду автотранспорту по місцевим дорогам та дотримання транспорту загального користування графіків руху. Йшлося й про прийняття рішення щодо можливого припинення занять в загальноосвітніх школах міста в зв’язку зі складними погодними умовами.

Наприкінці засідання присутні обговорили питання медичного забезпечення масових заходів під час обряду купання 19 січня 2018 року з нагоди святкування Хрещення Господнього, а також щодо готовності аварійно-рятувальних сил до спасіння людей при нещасних випадках на воді.

Міський голова акцентувала увагу керівників та посадових осіб на безумовному виконанні своїх обов’язків в умовах негоди та наголосила на необхідності своєчасного надання об’єктивної інформації про стан справ в місті вищим органам влади.