Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

03 липня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії обговорили 11 питань порядку денного, зокрема щодо призначення опікуна малолітній дитині; щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній дитині; щодо влаштування на спільне проживання і виховання малолітньої дитини до прийомної сім’ї; щодо встановлення порядку побачення батька з малолітнім сином; щодо взяття та зняття з соціального супроводу сімей; щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей.

Окрім цього члени комісії розглянули заяви громадян щодо надання дозволу на дарування, купівлю, міну житла в якому право власності або користування мають малолітні або неповнолітні діти. Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.